eyk sigorta Anasayfa eyk sigorta Atak Mail  
 
Kocaeli Çalışma İzni
 
Evde Bakıcı Çalışma İzni
Yabancı Çalışma İzni
İkametgah Tezkeresi
Oturma İzni
Gayrimenkul Alma
Evlilik İkametgah Tezkeresi
Özel Sağlık Poliçesi Yaptırma
konsulluk bilgileri
Bize Ulaşın
 
Adres : Yenişehir Mh. Gazi M. Kemal Bulvarı Ova Sk. 1/1 7. Noter Yanı İzmit/Kocaeli
Telefon : (0262) 311 16 50
Gsm : 0532 332 57 71
Faks: : (0262) 311 16 50
E-mail: : info@kocaelicalismaizni.com
 
Evde Bakıcı Çalışma İzni

evde bakıcı çalışma izni | Kocaeli Çalışma İzniÜlkemizde çalışan anne ve babaların en önemli sorunlarından birisi de küçük çocuklarını kime baktıracakları sonudur. Şehir yaşantısının bir sonucu olan çekirdek aile ve bu ailede torunlarla ilgilenecek büyüklerin olmaması Yabancı Uyruklu Dadıları gündeme getirmektedir.

Yabancı uyruklu bakıcı, çalışma izni alması zorunludur. Çalışma İzni olmadan (kaçak olarak) yabancı çalıştırılması halinde, işverene 7.325.-TL İdari Para Cezası verilmekte ve yabancı uyruklu deport denilen yurdışı edilme işlemi ile karşı karşıya kalmaktadır.

Evde bakıcı çalışma izni için , yabancı Türkiye'ye geldikten sonra yapılan çalışma izni başvurusudur. Bu başvuru yönteminde ilk gerekli husus, yabancının en az 6 ay süre ile almış olduğu bir İkamet Tezkeresinin ve ya yurt dışı konsolosluklarımıza iş verenle sözleşme yaparak müracaat edilmesi gerekmektedir.

Ev bakıcı istihdam edilecek yabancı personelin Oturma İzinleri ve Çalışma İzinlerinin alınmasında firmamız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

 

 

 

 
AnasayfaKurumsalReferanslarFoto Galeriİletişim